Vanem, kas näed, et su laps kannatab?

Meie aitame sul näha teed probleemist lahenduseni!


Kas oled märganud, et ta pole päris tema ise?  -  Sa saad olla talle toeks!

Enamik kordi temalt küsides, kas kõik on hästi,  ta eraldub ning järgneb taoline vastus:

'' Kõik on hästi; ma ei taha rääkida;  ei midagi erilist jms..."

Kas sooviksid saada teadlikuks sellest, mis ta sees tegelikult toimub ja kuidas Sina saad teda aidata?

Meie eesmärgiks on Teadliku Vanemluse koolituse - "Kuidas olla lapsele teadlikult toeks?" - kaudu aidata sul saada tagasi puudv usaldussuhe lapsega. Ikka selleks, et saaksid teda ise aidata, sest see on kõigi laste sisemine baasvajadus. 

 • Mõtle, kui vabastav oleks suhelda lapsega ilma piirideta.
 • Tunda, et ta usaldab sind ning julgeb ennast Sulle avada.
 • Saada temaga sõbraks ning jõuda sügavama ühenduseni. 
 • Tunda, et sa saad talle olla päriselt olemas ning toetada teda tema eluteel.


Selle koolituse eesmärgiks ongi anda sulle võimalus täiendada oma teadmisi olemaks just see lapsevanem!


Koolituse eelmüük on alanud!

Ole üks nendest, kes saab osaks muutusest ja seda vaid 42€. (Hind peale avalikustamist 54,90€)

 • 00 Päeva
 • 00 Tundi
 • 00 Minutit
 • 00 Sekundit

See koolitus sisaldab:

 • Eneseanalüüsi ning õpetusi, kuidas saada teadlikuks oma lapse sees toimuvast, teadvustada ja märgata probleemi selle olemasolul ning aktiivset kuulamist.

 • Harjutusi, mida järgides lood sujuvama koostöö, oskuse koos tegutsemiseks ja läbi selle mõistad lapse nägemust elust ning suudad asetada end tema kingadesse.

 • Omandad teadmised oma lapsega kooskasvamise protsessist, tunned siirast huvi tema sisemaailma vastu ning seeläbi lood teievahelise sügavama usaldussideme.

Tasuta boonused koolituse soetajale.

Ostes Teadliku Vanemluse koolituse ''Kuidas olla lapsele teadlikut toeks?'' saad kaasa 111€ väärtuses boonusmaterjale.

 • 1# Boonusmaterjal

  Väärtuses 35€

  Nõuanded lapsele - Mida teha, kui ta tunneb, et keegi teda ei mõista. Tänu nendele harjutustele saab ta kaardistada oma mõtteid - mõistab, mis tekitab temas pinget või stressitunnet. Harjutuste toel õpib ta hindama aega iseendaga ja väärtustama oma tunnete analüüsimise olulisust.

 • 2# Boonusmaterjal

  Väärtuses 29€

  Põhjalikumat eneseanalüüsi võimaldavad materjalid lapsevanemale, et näha selgemalt oma rolli last valitsevates pingetes. Ühtlasi õpid märkama ja seeläbi muutma teadlikult oma käitumismustreid ja võtma vanemana vastutust võimalike tagajärgede ees.

 • 3# Boonusmaterjal

  Väärtuses 47€

  Enesväärtuse kujundamise kalender. See aitab sul samm sammu haaval liikuda uue ja parema mina suunas. Et suuta pakkuda toetust ja rahuldustpakkuvat elu teistele, on esmalt vaja sul leida tasakaal ja meelerahu sügavamal iseendas. On teada-tuntud tõde, et kogeme elus seda, mida tunneme ennast väärivat. Kalendri eesmärgiks on juhatada sind eneseväärtustamiseni ja õpetada teadvustama, et sinu mõtetel, tunnetel ja valikutel on kandev roll sinu igapäevaelus. Suutes end asetada selles süsteemis kõrgemale kohale, saadki tagada helge ja headusküllase tuleviku nii endale kui oma lapsele.

Osale teadliku vanemluse koolitusel!

See on sinu võimalus olla üks neist lapsevanematest, kes saab pakkuda heaolu, turvatunnet ja tuge probleemide lahendamisel.

Klientide tagasiside:

“Kolme lapse emana, kellest 2 on teismelised, leidsin väga palju abi individuaalsest nõustamisest teadlikuma vanemluse teemal. Ja selle tõttu julgen ka seda koolitust kõigile lapsevanematele soovitada, kes tunnevad, et enda oskusest jääb probleemi lahendamisel puudu.”

Maarja 38, Tallinn

“Üksikisana on varateismelise (14a) tütrega raske ühist keelt leida ja talle läheneda. Susanna ja Laura olid mulle selles osas väga lahkelt oma nõuannetega abiks, et saaksin tütart ja tema tundeid paremini mõista ning pingevabalt suhelda ja vanemana talle vajadusel tuge pakkuda.”

Mihkel 43, Tallinn

“Olin päris hädas oma 15- aastase pojaga, pöördusin erinevate spetsialistide poole, sealt abi saamata. Leidsin tee Laurani, kelle kaudu sain aja 1:1 nõustamisele. See oli elumuutev, poja paanikahood leidsid lahenduse ja sain ka ise teadlikuks kuidas oma käitumist muuta ning mis selle oli algselt põhjustanud.”

Piret 42, Viljandi

“Ma tahan väga tänada neid naisi, kes oma tööd nii suure südame ja põhjalikkusega teevad. Sain palju inspiratsiooni ja häid nõuandeid. Emaks olemise roll, mis sest et imeline, on enamuse ajast ka väga väljakutsuv. Aga oma tööd tundvate inimeste abiga on kõik võimalik ja veelkord suured tänud toetuse eest!”

Kadri 34, Tallinn