Miks me seda teeme?

Väga oluline on meeles pidada, et vaimsetes probleemides pole keegi sajaprotsendiliselt ise süüdi. Teadvusta, et ka sina oled olnud kunagi laps ja sinu vanematel on olnud omad traumad, millest sa oled mõjutatud saanud. Tea, et nad ei olnud teadlikud, kuidas neid lahendada või et see üldse oleks võimalik. Sinul teadliku lapsevanemana on aga see võimalus pakkuda oma lapsele parem, muretum lapsepõlv. 


Häired vaimses tervises tähendavad seda, et meie tunded hakkavad mõjutama meie käitumist ja segama toimetulekut. Sellisel juhul ongi vaja otsida abi. Meie soovime tõsta teadlikkust vaimse tervise olulisusest, sest see on lahutamatu osa meie igapäevast ja korrapärase elu toimimise alus. Tahame aidata õppida vanemal oskust tulla toime muudatustega ja leida parim lahendus igast situatsioonist, millega pere silmitsi seisab. 

Foto: Janelle Koel

Kes on Laura Kild?

Olen noor naine, kelle südamesooviks on aidata inimestel taasleida ennast. Igapäevaselt tegelen juhendamisega psühholoogilisel tasandil, kus on mu tööks aidata neil lahendada erinevaid vaimseid probleeme iseendaga, selleks, et saavutada sisemine rahu ja tasakaal. Oma töös kombineerin mitmesuguseid võtteid nagu näiteks: traumaravi, konstellatsioon, juhendatud meditatsioonid ja taasühendumine algolemusega. Minu seanssidest on abi saanud juba üle 500 inimese, märkimisväärsete tulemustega. Mind võib leida internetis ka Puhas Olemus nime alt. Kodus on mul kasvamas ka poeg, tänu kellele olen õppinud leidma lahendusi probleemidele lapse ja vanema vahelises suhtluses.


Foto: Janelle Koel

Kes on Susanna Maria Koort?

Tänasel päeval tegelen püsivalt eraõpetaja ametis, kus minu südameasjaks on toetada õppeprotsessis lapsi ja noori vanuses 6-20. eluaastat, et õppida koos aega väärtuslikult kasutama, rakendama õppetöös enda täit potentsiaali ja luua tervislik suhe seoses uute teadmiste omandamisega. Õppimine ei ole ainuüksi millegi meelde jätmine, vaid uute kogemuste ja vilumuste omaks võtmine. See kehtib igas eluvaldkonnas. Minu töö eesmärgiks on, et klient suudaks õpitava kinnistada ning seejärel sellele vastavalt tegutseda. Olen nüüdseks üle 3 aasta tegelenud 1:1 nõustamise ja suunamisega, lahendanud murettekitavaid probleeme ja keskendunud järkjärgulisele arengule. Lisaks põhitööle olen ka oma tütrele ema ja varasemalt olen töötanud lastega peredes tugiisiku ja lapsehoidjana.


Foto: Janelle Koel